Nasza Firma

Jesteśmy firmą z dwudziesto letnim doświadczeniem w tej branży. Naszą firmę stworzyliśmy z myślą, że nie będziemy wykonywać mebli masowo lecz tylko na indywidualne zamówienie, to daje nam możliwość realizacji zawsze czegoś innego, a jednocześnie możliwość dopracowania każdego szczegółu projektu. Wiemy jak ważna jest satysfakcja z dokonanych zakupów, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wykonywane z najwyższej jakości materiałów w oparciu o nowoczesną technologię. Dzięki temu spotykają się z uznaniem i zadowoleniem naszych Klientów. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego też do każdej realizacji projektu podchodzimy indywidualnie.
Gwarantujemy Państwu w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od doradztwa, stworzenia projektu, przez wykonanie mebli, aż po ich montaż.
 


Meble na zamówienie to propozycja dla wszystkich Klientów, którzy pragną mieć wnętrza oryginalne, dopasowane do swojego stylu życia, ale również dla tych, którzy chcą mieć znaczący wpływ na wygląd swoich mebli. Nasze meble zawsze powstają na podstawie indywidualnych projektów, które wykonujemy przy współpracy z Klientem. Pomagamy dobrać materiały z których maja być wykonane meble, najlepsze rozwiązania oraz akcesoria użyte do ich wykonania. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie meble, które będą wyjątkowe.

Oferujemy Państwu:
  • Meble kuchenne
  • Szafy wnękowe
  • Garderoby zabudowy
Celem naszej firmy jest osiąganie jak najwyższej jakości wykonania mebli zgodnych z oczekiwaniem naszego Klienta. Projektując meble kierujemy się zarówno funkcjonalnością jak również zachowaniem nowoczesnego designu. Jako wykonawcy projektu dla Państwa kładziemy nacisk na indywidualną obsługę, montaż i instalację wszystkich niezbędnych sprzętów.

Podsumowując z naszą pomocą znajdziecie swoją kuchnię marzeń.

Działamy na terenie województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

Zapewniamy bezpłatny dojazd w dogodnym dla Państwa terminie, zaprezentujemy dostępne materiały i kolory. Wykonamy pomiary, omówimy Państwa oczekiwania oraz bezpłatnie przygotujemy kosztorys.
 
 
Copyright ©2019 Oscarti.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone